Высшее и среднее специальное бесплатное образование в Словакии! По собеседованию в Полтаве!

1517973Новий українсько-словацький проект за підтримки Європейського Фонду соціальних служб та Європейської Унії

Прешівський коледж торгівлі і послуг, м.Прешів, Кошицький край (150 км до України). Сайт коледжу.

Безкоштовна вища освіта з паралельним опануванням словацької мови у державному навчальному закладі  для осіб до 45 років. Спеціальність «Гігієна харчування» (бакалавр, 3 роки навчання)

Безкоштовна середня-професійна освіта (3 роки навчання) на базі 9-ти класів з гарантованим працевлаштуванням у самому навчальному закладі!!! у м.Прешів, професія «мясник» — одна з 10 найзатребуваніших професій в Європі. 

Випускники мають можливість працювати

 в приватних та державних ресторанах, супермаркетах, магазинах, готелях, закладах контролю продуктів харчування, на фабриках та харчових виробництвах тощо. Сфера громадського харчування розвивається у Словаччині дуже активно, тому є великий попит на фахівців у сфері харчування. 

Навчання проводиться на замовлення роботодавців, тому випускники забезпечуються роботою у  Словаччині та інших країнах ЄС. 

Довідки у Полтаві за тел: 066-37-29-444.

Переваги навчання:

 • Словачинна — індустріально-аграрна країна з економікою, що динамічно розвивається; країна поряд з Україною; країна близька нам за культурою та надзвичайно дружня до українців. Це значить, что ви або ваші діти маєте можливість розпочати своє життя в максимально близькій до нас і при цьому успішній Європі.
 • Словацька мова близька до української, отже кожен зможе швидко і легко її опанувати, що дасть змогу успішно навчатися, знайти гарну роботу і взагалі впевнено почувати себя в усіх ситуаціях закордонного життя.
 •  Відомо, що українці легально і нелегально працюють в Європі на найнепрестижніших посадах, залишаючись особами «другого» сорту. Європейська освіта і європейський диплом вікривають двері до престижних посад зі справжніми європейськими зарплатами, статусом у суспільстві і широкими можливостями.
 • У навчанні важливе місце посідає практика, яка оплачується  (від 450 Євро на місяць), тобто у вас є можливість не лише навчатись, але й самостійно забезпечувати себе.
 • Безкоштовне вивчення словацької мови під час навчання, а також якісне вивчення інших іноземних європейських мов, дає вам змогу по завершенні навчання вільно обирати собі країну для подальшого працевлаштування і побудови своєї кар’єри в ЄС.
 • Студенти забезпечуються гуртожитком та  3-х разовим харчуванням на особливих умовах (85 євро на місяць).

Під час навчання у розпорядженні студентів (безкоштовно): сучасні кабінети, комп’ютери, мультимедіа, кабінети з новітнім устаткуванням для приготування їжі, лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, спортивний зал, тенісний корт, басейн.

*Протягом навчання за студентами закріплений куратор, який опікується кожним студентом.

* В закладі є охорона, медичні працівники та психологічна служба.

Відбір для участі у програмі проходить на основі співбесіди у Полтаві!!! Вам не потрібно їхати до Словаччини для подання документів, не потрібно складати іспити на словацькій мові, не потрібно самостійно займатись перекладом і оформленням великої кількості документів вступника. Ви лише готуєте необхідні документи українською мовою, проходите співбесіду у Полтаві і зараховуєтесь до складу студентів. 

Для участі у співбесіді необхідні такі документи:

 • атестат (та його ксерокопія) або свідоцтво та його ксерокопія (для вступу на базі 9-ти класів),
 • довідка про успішність із школи, в якій вказані оцінки абітурієнта за 10 і 11 класи (або за 6-9 класи для вступників на базі 9-ти класів),
 • загранпаспорт (та його копія),
 • медична довідка 086у,
 • довідка про несудимість (для повнолітніх).

Співбесіда включає наступні завдання: бесіда з визначення професійних інтересів і мотивів вибору професії; переказ тексту; вирішення логічних задач; питання на загальну ерудицію тощо.  Документи буде перекладено на словацьку мову та завірено фахівцями.

Освіта в Словаччині — це найлегший спосіб легального працевлаштування в Європі на престижну роботу!!!

Довідки за тел. у Полтаві: 066-37-29-444.

Запись опубликована в рубрике Выбор профессии и построение карьеры. Добавьте в закладки постоянную ссылку.