Бесплатное образование с трудоустройством в Словакии — после 9-11 кл. и для взрослых

1517973Новий українсько-словацький проект

За підтримки Європейського Фонду соціальних служб та Європейської Унії

Найближча презентація програми у Полтаві — 15 червня о 16.00. Безкоштовна середня спеціальна і вища освіта з паралельним опануванням словацької мови у державному навчальному закладі  для трьох категорій осіб:

— випускників 9-х класів — середня професійна освіта 3-4 роки;

— випускників 11-х класів — вища освіта 3 роки;

— дорослих (без вікових обмежень — середня професійна освіта 2 роки).

Середня професійна освіта

Навчання 4 роки (професія + атестат про повну середню освіту): Маркетолог, Менеджер з персоналу, Офіціант, Повар (кухар).

Навчання 3 роки (професія): Продавець, Повар (кухар), Офіціант

Навчання 4 роки (подвійна спеціальність): Повар-кондитер, Кондитер-пекар

 Для дорослих людей (без вікових обмежень)

Середня професійна освіта (2 роки): Підприємець у сфері послуг, Спеціаліст з громадського харчування, Виробник харчової промисловості (пекарських та кондитерських виробів)

Вища освіта (бакалавр) на базі 11 класів або середньої освіти (3 роки): Гігієна харчування

Випускники мають можливість працювати в приватних та державних ресторанах, супермаркетах, магазинах, готелях, закладах контролю продуктів харчування, на фабриках та харчових виробництвах тощо.

Випускники можуть ВІДКРИВАТИ СВОЮ СПРАВУ в галузі громадського харчування: власний ресторан, власну цукерню, власну пекарню, власний магазин та ін.

Навчання проводиться на замовлення роботодавців, тому випускники забезпечуються роботою у  Словаччині на 5 років.

Довідки у Полтаві за тел: 066-37-29-444.

Переваги навчання:

  • Подорожі та екскурсії Європою
  • Практика, яка оплачується (Греція, Кіпр, Високі Татри, супермаркети «Лідл», «Білла», «Теско», «DM» та ін.) від 450 Євро на місяць
  • Участь у міжнародних конкурсах з професійної майстерності
  • Безкоштовне вивчення словацької мови під час навчання
  • Студенти забезпечуються гуртожитком та  3-х разовим харчуванням на особливих умовах (85 євро на місяць). *

Під час навчання у розпорядженні студентів (безкоштовно): сучасні кабінети, комп’ютери, мультимедіа, кабінети з новітнім устаткуванням для приготування їжі, лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, спортивний зал, тенісний корт, басейн.

*Протягом навчання за студентами закріплений куратор, який опікується кожним студентом.

* В закладі є охорона, медичні працівники та психологічна служба.

Відбір для участі у програмі проходить у два етапи:

Співбесіда у Полтаві. Для участі у співбесіді необхідні такі документи: атестат (та його ксерокопія), загранпаспорт* (та його копія), медична довідка 086у. Співбесіда включає наступні завдання: бесіда з визначення професійних інтересів і мотивів вибору професії; переказ тексту; вирішення логічних задач; питання на загальну ерудицію тощо. * За умов відсутності загранпаспорту — свідоцтво про народження або паспорт громадянина України. За умов успішного проходження співбесіди абітурієнт отримує перелік документів для підготовки папки вступника. Документи буде перекладено на словацьку мову та завірено фахівцями.

Співбесіда у м.Мукачево (Закарпатська обл.) з керівництвом навчального закладу 20 червня.  За умов її проходження — оформлення пакету документів студента. Абітурієнт та його батьки (для неповнолітніх) отримують виклик для оформлення візи. У липні буде організовано інтенсивний курс словацької мови. На момент участі у другому етапі  відбору у м.Мукачево необхідно обовязково мати загранпаспорт (в тому числі для дітей до 16 років).

Буде організовано супровід абітурієнтів безпосередньо до місця навчання на початку навчального року. Неповнолітні абітурієнти мають бути у супроводі одного з батьків або довіреної особи.

Довідки за тел. у Полтаві: 066-37-29-444.

Запись опубликована в рубрике Выбор профессии и построение карьеры. Добавьте в закладки постоянную ссылку.