3-місячні курси у Словаччині — найлегший спосіб розпочати життя у Європі!

i20141225164103-shef-povarТри найпопулярніші професії в Європі: підприємець-кондитер, підприємець-м’ясник, підприємець-повар. 

Прешівський коледж торгівлі і послуг, м.Прешів, Кошицький край (150 км до України). Сайт коледжу.

Випускники мають можливість відкривати власну справу або працювати  в приватних та державних ресторанах, кафе, пекарнях, кондитерських, супермаркетах, магазинах, готелях, на фабриках та харчових виробництвах тощо. Сфера громадського харчування розвивається у Словаччині дуже активно, тому є великий попит на фахівців у сфері харчування. 

Довідки у Полтаві за тел: 066-37-29-444.

Переваги навчання:

  • Словачинна — індустріально-аграрна країна з економікою, що динамічно розвивається; країна поряд з Україною; країна близька нам за культурою та надзвичайно дружня до українців. Це значить, что ви маєте можливість розпочати своє життя в максимально близькій до нас і при цьому успішній Європі.
  • Словацька мова близька до української, отже кожен зможе швидко і легко її опанувати, що дасть змогу успішно навчатися, знайти гарну роботу і взагалі впевнено почувати себя в усіх ситуаціях закордонного життя.
  •  Відомо, що українці легально і нелегально працюють в Європі на найнепрестижніших посадах, залишаючись особами «другого» сорту. Європейська освіта і європейський диплом вікривають двері до престижних посад зі справжніми європейськими зарплатами, статусом у суспільстві і широкими можливостями.

Вартість навчання: від 720 євро. У вартість входить:

— навчання протягом 3-х місяців у Прешівському коледжі торгівлі та послуг;

— проживання у гуртожитку коледжу під час навчання;

— інтенсивний курс розмовної словацької мови в Україні перед початком навчання;

— інформаційно-юридична підтримка з подання та оформлення документів вступника, відкриття візи тощо.

Відбір для участі у програмі проходить на основі співбесіди у Полтаві!!! Вам не потрібно їхати до Словаччини для подання документів, не потрібно самостійно займатись перекладом і оформленням великої кількості документів вступника. Ви лише готуєте необхідні документи українською мовою, проходите співбесіду у Полтаві і зараховуєтесь до складу студентів. 

Для участі у співбесіді необхідні такі документи:

  • загранпаспорт (та його копія),
  • медична довідка 086у,
  • довідка про несудимість.

Співбесіда включає наступні завдання: бесіда з визначення професійних інтересів і мотивів вибору професії; переказ тексту; вирішення логічних задач; питання на загальну ерудицію тощо.  Документи буде перекладено на словацьку мову та завірено фахівцями.

Освіта в Словаччині — це найлегший спосіб легального працевлаштування в Європі на престижну роботу на гідних європейських умовах!!!

Довідки за тел. у Полтаві: 066-37-29-444.

Запись опубликована в рубрике Выбор профессии и построение карьеры. Добавьте в закладки постоянную ссылку.