Стартував другий майстер-курс з позитивної психотерапії у Полтаві

Майстер-курс УІПП, Полтава 2018

8-11 листопада 2018 року у Полтаві стартував новий проект майстер-курсу з позитивної психотерапії Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії (Вісбеден, Німеччина) у співпраці з Української спілкою психотерапевтів.

Група об’єднала консультантів з позитивної психотерапії з п’яти регіонів України: Полтавщини (Полтава, Кременчук), Кропивницького, Сумщини (Конотоп), Харкова та Києва. 

Супервізор проекту — Володимир Карікаш, канд.психол.наук., майстер-тренер та супервізор Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії (WAPP), психотерапевт Європейського реестру психотерапевтів (EAP) та реєстру Української спілки психотерапевтів (УСП), директор Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту (УИПП). Керівник проекту — канд.психол.наук., тренер базового курсу WAPP та УІПП, член реєстру УСП Людмила Москаленко.

Даний проект став п’ятим серед майстер-курсів УІПП, які зараз паралельно проходять в різних регіонах України, та другим — в історії Полтавського центру позитивної психотерапії. 

Вітаємо учасників з успішним стартом і бажаємо успішного завершення проекту!

Об авторе

Людмила Москаленко

Просмотреть все сообщения